Ford fusion

2 800 EUR

Shitet nga: Ford 28 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Shitet ford fusion 1.4 tdci super ekonomik dhe super gjendje si brenda dhe jasht te gjitha sherbimet e bera letrat deri ne nentor 2017 kasetafon origjinal me komando ne timon 2 xhamat e par elektronik 4 airbag srs goma 70 % te reja cmimi 2800 euro pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim