FORD FUSION 1.4 NAFT 2006 169.000 KM ORIGJINALE

0 EUR

Shitet nga: Auto Troplini Sot 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
SHITET FORD FUSION 1.4 NAFT ,KAMIO MANUALE ,E VITIT 2006,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,ME 169.000 KM ORIGJINALE,GOMA NE GJENDJE TE MIRE,RADIO,CD,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE JASHT,MAKINA SHITET ME FATUR TVSH TE GJITHA TE PAGUARA VETEM PER TARGA,PER ME SHUME INFO NR I CEL:0692025260

Whatsap/Viber #MERCEDES %BENZ #EVO #CLASS #190 200# #230 #220A140# A160# A170 #A180 #B170# B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL #AMG #BRABUS ML #GL GLK #BMW ## M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra }astra corsa #meriva #OPEL# CORSA #ASTRA #VECTRA #renault laguna megane clio peugeot #206# 307 }406 #407# 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia #chevrolet #daewoo #chrysler #dodge #alfa romeo #golf 3 #golf 4 #golf 5 #golf 6 #golf 7 #passat #bora #picasso xsatina saxo #land cruiser #stilo #linea #punto# primera #x-type s-%%type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia #alfa 147 #%% 156 %••#%166 ford #sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv #kafshe %qen #mace #lop #dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop #kompjuter #1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan #laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, #CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA #BARCHETTA  #FORD #MUSTANG #FIESTA MONDEO #ORION SIERRA# X-#MAX KUGA #HYUNDAY #JEEP #KIA #MAZDA #MITSUBISHI PEUGEOT #RENAUL #CLIO SKODA SUZUKI SMART #TOYOTA 4RUNNER #4X4 VOLVO #VOLKSWAGEN #VW TOUAREG POLO #GOLF #PASSAT #GOLF #LUPO BORA #CADDY LUPO PASSAT# SHARAN T4 #TUAREG FERRARI #LAMBORGHINI TESLA #PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND #CHEROKEE MAZDAkamion kamjon kamijona rimorkjo f s a w e d s qw ddjpkasj jcj cjj w je j trasport
Auto Troplini
  Online
0692025260
Leaflet
Në fillim