Super okazion Focus 2003

1 794 EUR

2 200 EUR

Shitet nga: Marsel Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet makina ne gjendje shume te mire letra deri ne tetor 2020 .vaj filtra goma rrip etj te nderruara para 4 muajsh .makina esht shume e paster brenda dhe jasht .cmimi 1795 euro .flm .
Leaflet
Në fillim