ford focus

1 900 EUR

Shitet nga: enea 30 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet ford focus vit prodhimi shtator 2004 me letra te paguara deri ne janar 2018. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e ardhur nga anglia. sallon lekure mjaft komod me ngrohje sediljesh , motori 1.8 benzin i pershtatshem per impjant gazi . cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim