Ford Focus 2003 1.8 TDCI

2 400 EUR

Shitet nga: Zani 24 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike,viti 2003 1.8 TDCI shume e mbajtur brenda dhe jashte ,dokumentat i ka te paguara deri ne nentor 2016 shitet 2400 euro i diskutushem.
Leaflet
Në fillim