Shitet makina Ford fokus 1.6 nafte viti 2007

Shitet nga: Smart 08 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford fokus 2007 1.6 nafte me liber sherbimesh dhe letra per 1 vit per me shum 0693628182
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim