Okazion Ford- Focus me porto-bagazh

2 300 EUR

Shitet nga: Toni 31 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Okazion ford focus i vitit 2002, 1.8 nafte. Model TDDI (model i cili nuk jep difekte dhe shume i preferuar). Letrat te paguara per nje vite dhe te gjitha sherbimet te sapo bera. Ne gjendje shume perfekte dhe shitet per arsye emigrimi. 069549907 Cmimi 2300 euro i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim