✅ okazion Ford Focus 2.0 Nafte Kabriolet ✅

3 999 EUR

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Town Sot 00:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Town
🔥🔥Porsche Cayenne 2006  3.2 Benzine 🔥🔥 6 499 EUR
🔥Okazion VW Polo 1.4 Benzine Automat🔥 2 999 EUR
🇨🇭Okazion  Ford C-Max 2011Automat dizel 2.0dci 5 900 EUR
✅ Okazion Benc C class 240 Automat ✅ 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus 2.0 Diesel me 6marshe ekonomik dhe shum i shpejt dhe komod Cabrio metalike shum e vecant si makin me goxha foni orgjinale
I ardhur nga zvicra me letra te paguara
Makina super gjendje ska nevoj per asgje
Cmimi: 3999 € I diskutushem
Tel: 0693888841
🇨🇭AUTO-Town Do gjeni cilsi dhe garanci🇨🇭


kontakto ne nr 0693888841. Tags : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo
Okazion ndrrohet rolex
Auto Town
Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë
0696596666
https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m
Auto Town
  Online
0696596666
Leaflet
Auto Town
🇨🇭Okazion VW Polo 2009 1.4 Benzine Automat🇨🇭 5 700 EUR
✅ Audi A6 3.0 nafte, Dhjetor 2011 19 499 EUR
✅ Peugeot 107 Automat 1.0 Benzine ✅ 3 499 EUR
✅ Mercedes benz C class 200 -2009 manual ✅ 7 400 EUR
Në fillim