makina me qera 14 euro

14 EUR

Shitet nga: nertil alb 03 Gush 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
-Ford focus 3 porta 2002 14 € dita
-Ford focu 5 porta 2004 14 € dita
-A Class 5 porta 2002 14 € dita

1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro
6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro
12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro
Per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem

-Opel Vectra 2007 5 Porta me portobagazh 23 € dita
-Audi A4 2004 5 porta 24 € dita

Per garanci lihet nje shume minimal kesh e negociushme
Instagram: nertil_rent_car
nertil alb
0699689974

WhatsApp:
0692073413
Në fillim