Ford

2 700 EUR

Shitet nga: Ford 24 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford fokus i vitit 2006. Motorr 1.8 nafte, kambio manuale, 260000 kilometra origjinale, ngjyre e zeze metalizato. Me goma te reja, kondicioner, cd, abs, srs, disqe alumini, sherbime te sapo bera, letra te sapoprera per 1 vit. Eshte blere ne vitin 2008 dhe ka patur vetem 1 pronar. Makina eshte ne super gjendje. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 2700 euro i pa diskutueshem.
Leaflet
Në fillim