FORD FOCUS

3 450 EUR

Shitet nga: Ford 01 Gush 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) OPSIONET- Kambio manuale - komanda ne timon - kondicioneri ne gjeneje shum te mire - kasetofon SONY original nga fabrika, cd,aux, - 4 xhamat elektrik - kompjuter bordi - ABS- euro4 - timoni me 3 funksione sport, comfort, standart... Makina esht ne gjendje shum te mir si motorrike xhenerike dhe estetike, pa asnje gervishtje, te 4 gomat jan ne gjendje te mir 80% te reja, sherbimet i jan kryer te gjitha ne koh nuk ka nevoj per asnje gje 196 mi kilometra origjinale, esht ekonomike, letrat deri ne maj 2020, cmimi shum pak i diskutueshem Cel - 0696866309
Leaflet
Në fillim