FORD FOCUS

2 200 EUR

Shitet nga: Elii 09 Sht 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus. 1.8Nafte
Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike nuk harxhon fare, nuk ka nevoje per asgje.
Vaj filtra ta sapo bera kondicioneri esht fuksional,xhama elektrik, 2 çelsa origjinal te vetat makina esht e gatshme per cfaredolloj prove.
Leaflet
Në fillim