Ford Focus

4 500 EUR

Shitet nga: Bulis 28 Maj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Eshte ne gjendje te shkelqyer
Me letra
1.8 naft
Okazion

shum ekonomik gjendje shum e mire motorike dhe visuale .te gjitha sherbimet e kryra ne kohen e duhur dhe momentalish ska nevoj per as nje lloj sherbimi .
Leaflet
Në fillim