Ford Focus titanium Zvicra full options 2009

Shitet nga: ford Dje 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR   4 400 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus titanium full options viti 2009
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar
Motor 1.6 NAFT kamje manual
Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone xhama te zi original SENSOR parkimi
Drita automatike sipas kthesave
Sedilje lekure disqe alumin goma te reja
Gjendje perfekte gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim