Ford Focus dizel

2 200 EUR

Shitet nga: Jjffkdkd 02 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2003 ne gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e bera ne koh... i fundit para nji jave sherbime te kryera(vaj filtra ferrota gomina stabilizator pulexho rripa turbo e re kovergjenc dhe goma te reja sa po vena dhe tjt) makina ka armotizator sportiv te kuq mbrapa esht shum e ekulibrushme ne rruge..cdo gje funksionale si elektrike dhe mekanike...nuk kanevoj per as nji gje nuk ka as nji gjob ne sistem..letra deri ne qershor...cmimi i padiskutushem dhe nuk behen drrime pasi shitet per arsye financiare..telefonata serioze ju lutem..faleminderit
Jjffkdkd
0685632086
Leaflet
Në fillim