Ford focus 2009

Shitet nga: Xhoi Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 2009 1.8 tdci sapo ardhur nga italia me 187 mij km ... makina eshte akull ne gjendje shum te mir dhe gati per cdo lloj prove ...dogane e paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim