Ford focus 1.6 benzin 2009 me dogan Zvicra

Shitet nga: ford Dje 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.6 benzin 2009 Zvicra me dogan te paguar
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth
Gjendje perfekte gati per targa
Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim