Focus 1.6 benzin 2009 Zvicra me dogan

Shitet nga: ford Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar model titanium
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult SENSOR drite dhe shiu kasetofon me bluetooth telephone
Km original liber sherbimi
Gjendje perfekte
Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz
Gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim