Ford focus ose nderrohet

1 500 EUR

Shitet nga: vespa club 28 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford focus 2003 1.8 nafte gjendje te mir xhenerike dhe motorrike
vespa club
0697974145
Leaflet
Në fillim