Ford Focus

1 500 EUR

Shitet nga: Haki 13 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
1.4 benzine, ekonomike dhe sportive
Leaflet
Në fillim