Okazion Ford Focus 1.8 tddi -02

2 000 EUR

Shitet nga: Bledi 23 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike, me 200.000 kilometra origjinale. Viti 2002 me kondicioner ,me dokumenta të rregullta ,çmimi 2000 euro I diskutueshëm të interesuarit të telefonojnë në nr 0694342036
Leaflet
Në fillim