Ford Focus dizel

1 650 EUR

Shitet nga: Klaudio 02 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus 1,8 nafte viti 99 me letra deri ne Mars 2019 siguracioni tetor 2018 ! Me injator dhe pombe mekanike ..... Cmimi 1650 euro i diskutushem ! Per te interesuarit just lutem kontaktoni ne what's app 0685957994
Klaudio
0685957994
Leaflet
Në fillim