❌E SHITUR❌

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 23 Gush 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
U SHIT 5 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus

Okazion!Shitet Ford Focus 1.6 diesel Model “Titanium”!E sapo ardhur me dogane te paguar!167Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Me te gjitha Faturat e kontrolleve dhe sherbimeve nga FORD si dhe TUV Gjerman!Makina disponon Navigator te madh Memory Cart Bluetooth AUX Xhama te zi origjinal Pasqyra me palosje elektrike tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara Clima tronic bi zona Digitale (funksionale)Drita me lupa me vete pozicionim sipas terrenit dhe levizjes se timonit Disqe alumini origjinale “Titanium”4 Goma te reja Michelin komanda ne timon Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit
Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 850 EUR
❌E SHITUR❌ 5 600 EUR
U SHIT 4 700 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Në fillim