OKAZJON

4 500 EUR

Shitet nga: Bushi 24 Maj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Okazjon shitet Ford Focus 1.6 nafte ne gjendje shum te mire xhenerik motorike dhe xhama te pasem te zinje orgjinal .
Bushi
Leaflet
Në fillim