Ford focus 1.6 gaz benzin

4 700 EUR

Shitet nga: Lani Sot 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford focus 1.6 gaz benzin manual viti 2010 .makina eshte ne super gjendje filtra dhe vaji i nderruar edhe filtri i gazit.Makina eshte super ekonomike.
Leaflet
Në fillim