Urgjent shitet Ford focusi 1200 euro

120 EUR

Shitet nga: Ford Focus 30 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Makina esh ne gjendje te mir,ka nevoj per disa sherbime t vogla. Esh perdorur nga femer dhe esh n gjendje perfekte. Kamje manuals. Me disqe, ngjyr e kalter. Shitet per arsye se nk ka kush e perdor
Ford Focus
0698265564
Leaflet
Në fillim