Ford Focus

2 400 EUR

Shitet nga: Arkid 30 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus viti 2001 1.8 Naft

Makina esht ne gjendje shum te mir si ne pjeset motorrike ashtu dhe xhenerike me letra te paguara.
E gacme per cdo lloj testi
Leaflet
Në fillim