Ford Focus

3 800 EUR

Shitet nga: Aa Dje 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus 1.6 nafte. Te gjitha sherbimet e bera vaj e filtra , rripi motorrit dhe freksioni te sapo ndrruara . Makina disponon te gjitha opsionet e mundshme dhe ne gjendje perfekte . E sapo targuar dhe te gjitha letrat te paguara per 1 vit .
Leaflet
Në fillim