Ford Focus!!

2 000 EUR

Shitet nga: Andolant 27 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet Ford Focus TDDI me injector te thjesht jo elektrik...Gjendja shum e mire dhe e paster.
Andolant
0672064608
Leaflet
Në fillim