Ford Focus Okazion | Durres

Shitet nga: Edison Neziri Dje 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
1.6 nafte me portobagazh
me 227 mi km sherbimet e bera
vaj e filtra dhe rrypi fazes ndrruar
tapiceri e paster
si mrena dhe jashte ,letrat tpaguara per 1-vit
me disqe originale te fordit
shum ekonomike
mund ta kontrolloni ku te doni
per cdo info , mundesim ndrrimi
+355692760777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim