Ford focus me letra te paguara 1.6 naft cmimi disk

2 600 EUR

Shitet nga: Ford focus 1.6 naft 09 Korr 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford focus 1.6 naft ne gjendje te mire me letra te paguara shum i paster kondicioner kasetafon me cd origjinal me komando ne timon hapje mbyllje me pult xhamat dhe pasqyrat elektrike shum ekonomike
Cmimi 2600 euro i diskutueshem 0684317068
Ford focus 1.6 naft
0684317068
Leaflet
Në fillim