ford focus 1.6 naft

3 200 EUR

Shitet nga: ermal 20 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
♤♤okazionn♤♤
🚗🚗ford focus 🚗🚗
vit prodhimi -- 2006
fuqia motorike 1.6
karburanti naft
makina esht e ardhur ka zvicra.$$
shum e paster mrena dhe jasht
❄kondicioner 2 particione.. ❄❄
gjitha sherbimet .e bome vaj e filtra t sapo ndrrume
📒📚makina esht me liber sherbimesh..📖📚
me komand ke timoni kastofon orgjinal sony.. perde mrapa orgjinale fabrike..
esht full ky lloj versionin ..
€€ °me targa tsapo bome.. letrat t pagujtme per 1 vit°..€€
shitet ose ndrrohet me makin ma tvogel dhe t shtoni lek nga ana juaj. 3200 euro
Leaflet
Në fillim