Ford Focus -00

1 700 EUR

Shitet nga: Marsid 06 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford fokus 1.8 nafte viti 2000 kondicioner. 4 Xhamat elektrik. Timoni i ngrihet dhe i ulet sipas pozicionit te sediles pasqyra elektrike disqe. Sedilet e passhme te levisshme dhe te palosshme komanda ne timon radio cd origjinal fordi letra dhe siguracion deri ne gusht 2016
Leaflet
Në fillim