Shitet Ford Focus

Shitet nga: Sandri 23 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus 1.9 nafte, viti i prodhimit 2003. Makin a eshte ne gje dhe te mire. Cmimi 1800euro i diskutueshm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim