Ford fucus

Shitet nga: veri 06 Nën 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus

Shitet ford focus 1.6 BENZIN&GAS ngjyra blu perl ndryshon sipas kohes me dokumenta te paguara der 20.07.2020 Makina ka ardhur nga zvicra para 2 muajsh esht targuar dhe esht perdorur 2 muaj ne shqiperi impjati gazit i sapo hedhur ka 2 vjet garanci me liber. makina esht ne gjendje shum te mir gomat pireli 80 % te reja pasqyra dhe xhama elektrike kodicioner kasetofon cd dhe aux i gatshme per cdo dhoj prove cmimi PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim