Ford Fokus

Shitet nga: Ford 04 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes Ford Fokus 2000 nafte. Shume i shpejt. Full options. Dhe shume ekonomik. Cmimini diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim