FORD FOCUS

Shitet nga: Gilo 06 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus 1.6 naft ,kondicioner ,air bag, ne gjendje shum te mire estetike dhe xhenerike. Viti 2006.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim