FORD FOKUS C-MAX SHITET OSE NDERROHET

2 900 EUR

3 300 EUR

Shitet nga: Ndricim 18 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Ford Focus C-Max 1.6 Gia (Diesel)
Viti 2004
Km 192000
Sapo nderruar vaj filtra dhe 4 goma te reja te 2019, gjithashtu makines sapo i eshte ber sherbim total, gomina etj. E gatshme per cdo lloj prove.
Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0694098901.
Cmimi i diskutushem.
Ju lutem vetem persona serioz e te interesuar.
Ndricim
0694098901
Leaflet
Në fillim