Ford focus C-max

3 850 EUR

Shitet nga: Luan 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Makina eshte ne gjendje shume te mire
motorrike dhe xhenerike .
Motor 1.6 tdci .
Makina shitet per arsyeje emigrimi .
Leaflet
Në fillim