Shitet makina Ford C-Max

3 000 EUR

Shitet nga: Fordi 22 Gush 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Shitet fordi 1.8 nafte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. I ardhur nga gjermania dhe nuk eshte perdorur shume ne shqiperi per arsye emigrimi.
CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM!
Leaflet
Në fillim