Okazion

3 000 EUR

Shitet nga: Lumi 14 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Shitet ford fokus c maks 1.6 naft kamjo automat ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike 2006 klm 100800 origjinale te vetat me liber sherbime 0684361431
Leaflet
Në fillim