Ford Focus C-Max 1.6 Tdci 2005 automat

3 600 EUR

Shitet nga: BENZ 12 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Shes Ford Focus C-Max 1.6 Tdci Ghia, viti 2005 letra te paguara deri ne shtator te vitit 2019, makina disponon kambio automatik distronic +-, klima ,abs, esp, airbag, xhama te zinj origjinal, perde origjinale, sensor parkimi para pas, sedilje me ngrohje,tapiceri meshine, Sony Sound System, disqe alumini 16inch,pilot automatik si dhe komanda ne timon.
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi pasi eshte mbajtur me kujdes nga ana ime.
Konsumi 3.8l/100 km ne rruge te gjate.
Nuk pranoj nderrime!
Makina ka rreth 170.000km
Makine shume ekonomike dhe e rehatshme.
Cmimi i diskutueshem

Per cdo informacion me kontaktoni. +355695253954
Leaflet
Në fillim