FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 600 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: andi 23 Maj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford C-max 2.0 Nafte 2006 FULL OPTIONS
ne gjendje super si estetike xhenerike dhe motorrike .
SHERBIMET TE SAPOKRYERA VAJ FILTRA FRENA TE GJITHA CILESORE.
174.000 km origjinale me pulle sherbimesh ne ITali.
Manuale 6 marsha.Timon me 3 opsione: standard , comfort , sport. Limitator shpejtesie .Audio Sony me komanda ne timon Mp3, Aux .
Sallon Lekure Bezhe , shum e bukur e paster dhe e rehatshme.Sedile elektrike dhe Sedilje me ngrohje .
4 Xhamat dhe Pasqyrat elektrike .Xhama te erret e me perde origjinale nga fabrika .Frena dore elektrike .Klima me 2 zona dhe auto klima .Disqe alumini 16 te 2010 . Pasqyre antiverbuese nga dritat e gjata.Sinjale te pasqyra .2 celesa .
Dokumentat e paguara deri ne 10 shtator 2020 .Ngjyra blu metalizato.
Dhe nderrohet me makin benzin gas.
andi
  Online
0695890584

WhatsApp:
0695890584
Në fillim