FORD-C MAX 1.8 nafte 2006 K.manuale

3 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO AHMATI 20 Pri 21:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO AHMATI
C-220  CDI  2009 K.AUTOMATIKE 0 LEK
MERCEDES E-250 BLUEFICENCY AVANTGARD 2010 14 700 EUR
VW GOLF V 1.9 TDI  2006 K.MANUALE 4 500 EUR
C-320 CDI AVANTGARD SPORT EDITION AMG 2006 6 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
FORD C MAX 1.8 nafte 2006
Kambio manuale,klima,pasqyra elektrike,xhama elektrik dhe te zinj,sedilje elektrike dhe me ngrohje,radio cd mp3,usb...me dogane.
151000 km
3400 euro
AUTO AHMATI
Auto Ahmati sherben ne tregun shqiptar qe ne vitin 1998.Gjithmone prane jush ne cilesi dhe korrektesi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane -Durres km 7 Tregoje në hartë
0692061899
https://auto ahmati
AUTO AHMATI
0692061899
Leaflet
AUTO AHMATI
MAZDA -2 1.4 nafte 2009 k.manuale 4 300 EUR
VW GOLF V 1.9 TDI  2004 K.MANUALE 3 800 EUR
LAND ROVER DISCOVERY SPORT LUXURY 2015 27 000 EUR
VOLVO XC 70 4X4  2.4 NAFTE 2005 K.AUTOMATIKE 5 800 EUR
Në fillim