Shitet Ford Focus C-max, e sapoardhur nga Zvicrra!

3 500 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: Bledi 25 Maj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford Focus c-max e sapoardhur nga Zvicrra me dogane, e sapotarguar!
1.6 nafte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire estetike, gjenerike dhe motorike!
Kilometra origjinale!!!Supergjendje! Makine familjare per shkak te hapsirave shume te medha!
Cmimi pak i diskutueshem!
Leaflet
Në fillim