OKAZION!!!!!!

2 500 EUR

3 100 EUR

Shitet nga: Ford 21 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
FORD C-MAX e ardhur nga Zvicra 2.0TDCI-NAFTE -VITI I PRODHIMIT 2005/4+1 VENDE.Kambio MANUALE 6+R MARSHE.Komanda ne timon .Pilot Automatik.Xhama te zinj origjinal-Sediljet e pasme të palosshme.Te gjitha sherbimet te sapokryera(Vaj,filtra,4 amortizatore te rinj dhe 4 goma.te reja te sapovendosura) me dokumenta te rregullta deri ne Korrik 2020.
Leaflet
Në fillim