Shitet

4 300 EUR

Shitet nga: Resi 21 Tet 04:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Ford focus c-Max viti prodhimit dhjetor i 2005 1.6 naft kambio automatike sensor parkimi para dhe mprapa,navi klima,sedilje me ngrohje,sedilje me buton, xhama te zinj origjinal,frena e dores me buton, super full ne llojin e tij,shum e mbajtur si nga brenda po ashtu dhe nga jasht
Leaflet
Në fillim