Ford focus C-max

4 300 EUR

Shitet nga: Resi 22 Tet 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Ford focus C-max
1.6 naft TDci viti prodhimit fundi 2005 kambio automatike,navi,klima, xhama te zinj origjinal timoni me butona xhama elektrik ,pasqyra elektrike,sedilje elektrike,sedilje me ngrofje,sensor parkimi para dhe mrapa shum i paster si nga brenda po ashtu dhe nga jasht super fulll opsion ne lloj e tijj!!!!!
Leaflet
Në fillim