Shitet Ford G-Max

1 900 EUR

Shitet nga: Krenar 08 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford Fokus G-Max.Makina eshte ne gjendje shume te mire si teknike ashtu edhe xhenerike.Makina eshte pa karta.Makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove.Makina shitet per perdorim vetjak ose per pjese.Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim