ford Focus C-Macs

3 EUR

Shitet nga: Erjon 13 Maj 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Ford Focus C-Max (xhia) 1.6 nafte. Fundi i dhjetorit 2006.Frena elektrike,pasqyra elektrike, serdilet elektrike meshini me ngrohje.Letrat sapo paguara.Dy pale goma verore dhe dimerore 90%.Timon me levizje. Me klime.
Leaflet
Në fillim